blog

Endişeye Karşı Değerli Taşlar Nelerdir

Endişeye Karşı Değerli Taşlar Nelerdir

Endişeye Karşı Değerli Taşlar Nelerdir

Endişeye Karşı Değerli Taşlar Nelerdir. Çok endişeleniyorsanız size yardımcı olacak beş değerli taş.
Yatakta yatıyorsun ve kafandan her türlü şey geçiyor. Hala bunu yapmak zorundayım, hala bunu yapmak zorundayım, yarın ne yapmam gerekiyor? Bu e-postayı henüz yanıtlamadım mı? vb. vb. Biz buna kaygılanmak diyoruz. Uzun süre kontrol edilemeyen bir düşünce kalıbının içinde sıkışıp kaldınız.

Siz de bu durumdan mustarip misiniz ve çözüm mü arıyorsunuz? O halde sana iyi haberlerim var! Bu yazıda endişe verici düşüncelere yardımcı olabilecek beş değerli taşı sizinle paylaşmak istiyorum. Size nasıl yardımcı olabilirler ve hangi güçlere sahipler? Ancak endişelenmenin gerçekte ne anlama geldiğiyle başlayalım.

Endişelenmek tam olarak ne anlama geliyor?

Endişe, kişinin uzun süre kontrol edilemeyen bir düşünce kalıbı içinde sıkışıp kaldığı bir ruh halidir. Bunun birkaç nedeni olabilir:

Olumsuz deneyimler;

Örneğin sağlığınız veya mali durumunuzla ilgili kişisel endişeleriniz;
Toplumdaki gelişmelerden korkuluyor.
Endişelenmek çoğu zaman güçsüzlük hissi verir çünkü çözümler üzerinde değil, sorunlar üzerinde çok düşünürsünüz. Zaman zaman endişeden mi acı çekiyorsunuz? Bu genellikle herhangi bir zarara neden olmaz, ancak sürekli olarak bu durumdan mustarip olursanız günlük yaşamınızda bir sorun haline gelebilir. Zor durumlardan kaçınırsınız ve bilinçsizce başarısızlık korkusu geliştirebilirsiniz.

Endişeye Karşı Değerli Taşlar Nelerdir

Endişe verici düşüncelere yardımcı olan beş değerli taş

Endişe verici düşüncelerinizde size yardımcı olabilecek çok sayıda değerli taş vardır. Huzur ve sükûnet sağlar, stresi azaltır ve olumlu düşünmenizi sağlar. Aşağıda sizinle bunların üzerinden geçeceğiz:

Labradorit

Labradorit

Değerli Taş 1: Labradorit

Tartışacağımız ilk değerli taş Labradorit’tir. Labradorit birçok kişi tarafından kullanılan, iyi bilinen bir değerli taştır. Kaygı, stres ve endişeye karşı oldukça etkilidir.

Labradorit koruyucu bir taştır ve negatif enerjiyi uzak tutarak pozitif enerjiye daha fazla yer bırakır. Ayrıca kaygıya karşı korur ve stresi azaltıcı etkiye sahiptir. Sonuç olarak, endişe verici düşüncelerden çok acı çekiyorsanız ideal bir taştır.

Kaya Kristali

Kaya Kristali

Değerli Taş 2: Kaya kristali

Kaya kristali sadece güzel bir taş değildir, aynı zamanda kaygı ve endişeye karşı da son derece faydalıdır. Taş, şifa enerjisi ve kendinizi tekrar dengeye getirme gücüyle bilinir.

Örneğin yatağınızın yanına koyabilir veya bir takının içinde her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Kaygılı duygular kabarıyor mu? Daha sonra değerli taş bu duyguları kontrol edecektir. Sakin bir şekilde nefes almanızı ve yeniden net düşünmenizi sağlar.

Ametist

Ametist

Değerli Taş 3: Ametist

Kaygı ve endişeye karşı en ünlü taş olmadan liste elbette tamamlanmış sayılmaz: Ametist! Bu tanınmış mor değerli taş, kendi içinizde sessizliği ve huzuru bulmanıza yardımcı olur. Ametist taşı size pozitif enerji verir ve kaygı, stres ve endişeye karşı mükemmel şekilde çalışır.

Değerli Taş 4: Kunzit

Kunzit

Kunzit

Künzit, melekler ile dünya arasında aracılık eden güzel, mor-beyaz bir değerli taştır. Kendini sevmeyi teşvik eden güçlü bir taştır. Kristal ilahi sevgiyi, kendini ifade etmeyi ve sevgi dolu içgörüleri davet eder.
Tükenmişlik durumunda sadece sinir sistemi değil aynı zamanda enerji bedeni de daha duyarlı olabilir. Kendinize ait olmayan enerjilerden muzdarip olmanız durumunda da Kunzit size yardımcı olabilir. Künzitin enerjisi gezgin ruhları ışığa çıkarmak için bile kullanılabilir. Bu taş panik atak için de destekleyicidir. Künzit panik atakların nedeni olabilecek olumsuz düşünceleri ortadan kaldırır.

Değerli Taş 5: Apatit

Apadit

Apadit

Apatit manevi açıdan çok yönlü bir taştır. Kullanıcının net ve bilinçli olmasını sağlar. Taş, sahibinin kendisiyle bağlantı kurmasına yardımcı olmak için idealdir. Böylece kendi sınırlarını hissetmeyi öğrenir.
Eğer kullanıcı kendini gerçekleştirme sürecinde zaten ilerlemişse, Apatit macera arayışına yardımcı olabilir. Taş, kendini tanıma ve kalpten hissetme sürecinde kendi içinde iyileştirici olabilen yaratıcılığı teşvik eder. Bu güç merkezinin sizi neşeli, hafif bir şekilde topraklaması ve böylece hayata temiz bir nefes alması harika. Gerçekten hayata dair yeniden heyecanlanıyorsun!

Bu değerli taşı her zaman yanınızda taşımak ister misiniz?

Kaygı ve endişe verici düşüncelere karşı bir değerli taş kullanabilir misiniz? O halde pembeelmas.com’a doğru yere geldiniz. Yukarıda belirtilen değerli taşları ürün yelpazemizde  bulunduruyoruz ve bunları güzel takılara da dahil ettik. Seçim çok büyük!

Endişeli Kadın

Endişeli Kadın. Endişeye Karşı Değerli Taşlar Nelerdir

Bir mücevher parçasıyla değerli taşları her zaman yanınızda taşırsınız ve onların güçlerinden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Ürün yelpazemizi merak mı ediyorsunuz? O halde hızlı bir şekilde web mağazamızı ziyaret edin. Burada tüm ürünleri bulacaksınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir