blog

Korunma İçin 5 Güçlü Değerli Taşlar

Korunma için 5 Güçlü değerli taşlar

Korunma için 5 Güçlü değerli taşlar

Korunma için 5 Güçlü değerli taşlar. Etrafımızdaki hem olumlu hem de olumsuz görünmez enerjilerle dolu bir dünyada yaşıyoruz.

Korunma amacıyla değerli taşlar takmak veya bunları ortamınıza eklemek değerli olabilir. Bu taşlar olumsuz etkilere karşı kalkan görevi görür ve kendi enerjinizi korumanıza yardımcı olabilir.

Bu korunma ihtiyacı, özellikle yüksek hassasiyetli kişiler için daha da önemli olabilir, çünkü genellikle çevrelerinden gelen ince enerjilere ve uyaranlara karşı ekstra duyarlıdırlar. Auranızı ve çevrenizi negatif enerjiye, istenmeyen varlıklara ve sizin için iyi olmayan diğer tüm enerjilere karşı korumak için güçlü koruyucu taşlar kesinlikle değerli olabilir. İşte korunma için en iyi 5 değerli doğal taş:

                                                          Hematit

Hematit taşı

Hematit Taşı

Korunma İçin 5 Güçlü Değerli Taşlar. Bunların başlıcalarından biri, Hematit topraklayıcı ve koruyucu özellikleriyle bilinir. Negatif enerji Hematit tarafından emilir ve pozitif enerjiye dönüştürülür. Hematit bedeni, ruhu ve ruhu uyumlu hale getirir. Olumsuzlukları ve külfetli enerjileri auradan ve bedenden uzaklaştırır. Bu gümüş renkli taş, kendinizi stresli durumlardan korumanıza yardımcı olabilir ve elektromanyetik radyasyona karşı güçlü bir kalkan oluşturabilir.

                                                          Labradorit

Labradorit taşı

Labradorit Taşı

Korunma İçin 5 Güçlü Değerli Taşlar. Labradorit koruyucu ve büyülü özellikleriyle bilinen bir taştır. Bu yanardöner taş negatif enerjilere, psişik saldırılara ve enerji sızıntılarına karşı bir kalkan oluşturur. Bu taş aynı zamanda zayıflamış olanları iyileştirir ve tehdit altındakileri korur. Örneğin Labradorit auranızı iyileştirir ve zayıf noktalarınızı kapatır. Bu taş dış etkenlere karşı hassas olan ve enerjisel düzeyde korunmaya ihtiyaç duyan kişiler için idealdir. Labradorit aynı zamanda bilinci de uyarır.

                                                              Turmalin kuvars

Turmalin kuwars

Turmalin Kuwars

Korunma İçin 5 Güçlü Değerli Taşlar. Turmalin kuvars, siyah turmalin iğnelerine sahip kaya kristalidir ve bu iki taş türünün özelliklerini birleştirir. Bu taş, Kaya Kristalinin arındırıcı ve temizleyici etkisi ile birlikte siyah Turmalinin koruyucu ve topraklayıcı etkisine sahiptir. Bu güçlü kombinasyon, negatif enerjilere ve elektromanyetik radyasyona karşı güçlü bir kalkan oluşturur. Turmalin Kuvars aurayı temizleyip dengelerken aynı zamanda yolunuza çıkabilecek negatif enerjileri de etkisiz hale getirir. Ayrıca bu taş sizi olumsuz düşünce ve endişelere karşı da korur.

                                                                    Siyah Turmalin

Siyah Turmalin

Siyah Turmalin

Siyah Turmalin en siyah mineraldir ve çok güçlüdür. Bu değerli taş tüm enerjiyi anında uzaklaştırır. Siyah Turmalin, başkalarının enerjisinden kolayca rahatsız olan HSP’ler için hoş bir taştır. Bu taş etrafınızda koruyucu bir kalkan oluşturarak yoğun veya zorlu ortamlarda kendi enerjinizi korumanıza yardımcı olur. Turmalin tıkanıklıkları giderir ve auradaki negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Kaygıyı azaltır ve rahatlamayı destekler. Bu nedenle siyah turmalin ev koruyucusu olarak çok uygundur. Bu taş aynı zamanda elektromanyetik radyasyonu engellemek için de sıklıkla kullanılır.

                                                                       Selenit

Selenit Taşı

Selenit Taşı

Korunma İçin 5 Güçlü Değerli Taşlar. Selenit, enerji düzeyinde arındırıcı ve koruyucu özellikleriyle bilinir. Selenit tüm olumsuzlukları temizler. Yüksek titreşimler yayarak tüm negatif enerjiyi emer. Selenit taşının sakinlik ve huzur hissi getirdiği biliniyor ve kendinizi güvende ve güvende hissettiğiniz koruyucu bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olabilir.

Korunma için değerli taşları nasıl kullanırsınız?

Değerli taşlar enerjiyi iyileştirmek veya değiştirmek için harika bir araçtır. Yüksek enerjili titreşimleri nedeniyle koruma gibi istenilen enerjiyi üretirler. Doğru kristalleri yakınınızda tutmak, ihtiyacınız olan enerjiyi çekmenize yardımcı olabilir.

Bu taşları günlük rutininize entegre etmenin birkaç yolu vardır. Onları bir tılsım olarak vücudunuza yakın tutun, meditasyon seansları sırasında kullanın ya da onlara evinizde özel bir yer verin, örneğin sık sık vakit geçirdiğiniz bir oda, onlardan bira yapın ya da sadece başucu masanızın üzerine koyun.

Koruyucu özelliklere sahip değerli taşlar kullanmak günlük yaşamda değerli bir destek olabilir. Bu taşlar kullanıcıyı destekleyebilir, ona güç verebilir ve olumsuz dış etkenlere karşı koruyabilir.

Değerli taşları cebinize koyarak muska veya tılsım olarak taşıyabilir veya takı olarak boynunuza veya bileğinize takabilirsiniz. Bu taşlar özellikle zor zamanlarda ekstra destek sağlar. Daha fazla bağlantı için ihtiyaç duyduğunuz anlarda bunları elinize alın.

Değerli taşlar takmanın yanı sıra onlara evinizde kalıcı bir yer de verebilirsiniz. Böylece sadece sizi değil, ev arkadaşlarınızı da negatif enerjilerden koruyabilir, odayı sıcaklık ve sevgiyle doldurabilirler. Örneğin Siyah Turmalin, negatif enerjiyi dışarıda tutmak için taşı ön kapının yanındaki koridora yerleştirerek genellikle ev koruyucusu olarak kullanılır.

Koruma için bu güçlü değerli taşları kristal ve mineral koleksiyonunuza ekleyerek, dengede kalmanıza ve kendinizi dış etkenlerden korumanıza yardımcı olan daha güçlü ve daha dayanıklı bir enerji alanı yaratabilirsiniz. Bu taşlarla denemeler yaparak hangi taşın ihtiyacınıza en uygun olanını belirleyin. Bu taşlardan kolye, bileklik, küpe gibi takılar almak istiyorsanız websitemizde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir