blog

Hangi Değerli Taşlar Depresyona Yardımcı Olur?

Hangi Değerli Taşlar Depresyona Yardımcı Olur?

Hangi Değerli Taşlar Depresyona Yardımcı Olur?

Hangi değerli taşlar depresyona yardımcı olur? Günler kısaldı, kış yeniden geliyor. Depresyon ve kış depresyonu yaygın kavramlardır. Güneş ışığının ve gün ışığının eksikliği çoğu zaman ruh hali üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. İnsanlar gibi ışık varlıkları çok fazla ışıkla gelişirler. Neyse ki kristaller ışıklarını isteyerek ve sık sık yayarlar. (Kronik) depresyon teşhisi konan kişiler kesinlikle değerli taşlardan yararlanabilirler. Güzel bir ek destek olabilir.

Karanlık günlerde hangi değerli taşları takmak en iyisidir?

Aşağıda depresyona karşı dört manevi desteği sizler için sıraladık:

Apatit Doğal Taş

Apatit Doğal Taş

Apatit

Seni güçlendiren bir taş. Apatit yaşam sevinci verir. Apatit uyuşukluğu ve sinirliliği ortadan kaldırır.

Mavi varyant, depresyonun aşağılık kompleksinden kaynaklandığı durumlarda yardımcı olur.

Bu mavimsi taş fiziksel, zihinsel ve ruhsal büyümeyi destekler. Ayrıca otizm, hiperaktivite ve metabolizma üzerinde olumlu etkisi vardır.

Sitrin Doğal Taş

Sitrin Doğal Taş

Sitrin

Sitrin aurayı koruyan ince bir taştır. Ve eğer depresyon size ait olmayan enerjilerle ilgiliyse bu faydalıdır. Özellikle hassas aurası olan kişiler için.

Üçüncü çakra olan Ben’im çakrasını güçlendirir. Alüminyum içeren sitrin sinirleri yenileyici etkiye sahiptir. Kullanıcısını kendine yakınlaştıran bir taştır.

Bu altın sarısı taş, Orta Çağ’da depresyona çare olarak zaten reçete edilmişti. Zenginlik ve bolluğun yaratılmasına yardımcı olur.

Lepidolit

Lepidolit Doğal Taş

Lepidolit Doğal Taş

Bu taş depresyon ve uyku bozukluklarına karşı son derece destekleyicidir. Lepidolit doğal olarak lityum içerir. Ayrıca stresi azaltır ve korur.

Bu mor taş, bilgisayarlardan ve diğer ekranlardan gelen radyasyonu önler. Kristal böylece RSI şikayetleri üzerinde destekleyici bir etkiye sahiptir.

Duygusal düzeyde lepidolit, benliğin önemli olduğunu anlamanızı sağlar.

Sarı Kalsit

Sarı Kalsıt Doğal Taş

Sarı Kalsıt Doğal Taş

Bu sıcak taş tam anlamıyla evinizde bir güneştir. Enerji artışı sağlar ve bağışıklık sistemine yardımcı olur.

Sarı kalsit taşı kış depresyonuna iyi gelir. Üstelik negatif enerjileri yok eder. Web mağazamızdan sarı ila bal kalsit takı siparişi verin.

Örneğin değerli taşları cebinizde taşıyabilir veya odanızda oturup dinlenebileceğiniz bir yere koyabilirsiniz.

Ametist

Ametist

Ametist

Ametist üzüntü ve depresif duygulara karşı çok güzel bir taştır çünkü negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmenize yardımcı olur. Değerli taş, özellikle duygusal olarak bağlantılı olan ağrı alanlarında derin düzeyde iyileşir.

Ametist, zihnin tüm olumsuz duygulardan, stres duygularından ve korkulardan iyileşmesinde bedeni destekler. Ametistin iyileştirici özellikleri vücudunuzun enerji alanını tüm negatif enerjilerden ve etkilerden temizlemeye yardımcı olur, bu da daha fazla pozitiflik yaratır.

Değerli taşlar tıbbi ilaçların yerine geçmez.

Hangi Değerli Taşlar Depresyona Yardımcı Olur?

Elbette hangi taşın size hitap ettiğini kendiniz hissedebilirseniz en iyisi olur. Bunları veya depresyona yardımcı olan diğer taşları mı arıyorsunuz? Sitemizi ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir